Yazılar

Tunic, Xbox Game Pass’ta ilk gün çıkışını aldı

Maceracı küçük bir tilki nihayet 16 Mart 2022’de, Xbox konsollarında ve Windows PC’de retrodan etkilenen RPG Tunic’in piyasaya sürülmesiyle vahşi doğaya bırakıldı. Daha da iyisi, Tunic, Xbox Game Pass’te ilk gün sürpriz bir sürüm aldı .

Tunik, 2018’in E3’ünde ilk kez alay edildiğinde inanılmaz bir resepsiyon aldı. O zamanlar Xbox Studios tarafından yayınlanırken tek kişilik bir geliştirmeydi. Oradan ekip, beklenti gibi büyüdü. Artık Xbox One, Xbox Series X|S, Windows PC, MacOS ve Xbox Game Pass’teki küresel sürümü sayesinde Xbox ve PC oyuncuları nihayet Xbox’a özel oyunun keyfini çıkarabilir .

Oyun satın alınabilirken, Xbox Game Pass veya Game Pass Ultimate aboneliğiniz varsa , aksiyon-macera RPG’sini ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Tunik, zorlu canavarlara ve korkunç büyücülere karşı savaşırken sizi kayıp bir toprakta sevimli bir maceraya götürecek. Düşmanlarınızdan kaçmak, onlara saldırmak kadar önemli olduğundan, tunik oynanışı sizi kusursuz zamanlama kullanmaya ve hatalarınızdan ders almaya teşvik ediyor. Öl ve o ana kadar kullandığın eşyaları kaybettin. Başka bir deyişle, Tunic’in sevimli görünümü, gerçekten son derece zorlu aksiyon-RPG oynanışından mükemmel bir şekilde uzaklaşıyor.

Muhtemelen Tunic’in en havalı unsuru, tahsil edilebilir talimat kılavuzu sayfaları şeklinde eski oyunlara geri çağrıdır. Yaşınıza bağlı olarak, video oyunlarının size karakter bilgileri, kullanışlı ipuçları ve tam renkli haritalar sağlayan tam talimat kılavuzları içerdiğini veya hatırlamayabilirsiniz. Tunic, yolculuğunuzda topladığınız, tam bir kılavuzda derlediğiniz ve yolculuğunuzda size yardımcı olması için kullandığınız dijital kılavuz sayfalarıyla o zamana değiniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu