Yazılar

Super73, elektrikli motosiklet ve çocuklar için e-bisikletler de dahil olmak üzere bir dizi yeni modeli duyurdu

YouTuber‘lar ve ünlüler arasında popüler olan elektrikli mobilite şirketi Super73, şimdilik sadece bir konsept olmasına rağmen ilk elektrikli motosikletini tanıttı. Şirket ayrıca, ürün yelpazesini çarpıcı bir şekilde genişleterek, çocuklar için bir e-bisiklet de dahil olmak üzere bir dizi başka pille çalışan aracı da tanıttı.

Super73 C1X Concept, 15 inç tekerlekler ve 31 inç koltuk yüksekliği ile çoğu motosikletten daha ince bir profil keser. 51 inçlik dingil mesafesi, Harley-Davidson’ın LiveWire (58.7 inç) ve Zero’nun SR/F (57.1 inç) gibi diğer elektrikli motosikletlerden önemli ölçüde daha kısadır. Ayrıca, 75mph’lik bir maksimum hıza sahip, gazlı veya elektrikli yoldaki çoğu iki tekerlekli araç kadar hızlı değildir. Bu hala onu yaratıcı Güney Kaliforniya mağazasından çıkan en hızlı araçlardan biri yapıyor.

C1X’in profili, Casey Neistat , Jack Black ve hatta Justin Bieber’ın beğenisini çeken, son derece popüler olduğu kanıtlanmış şirketin amiral gemisi RX mopedlerine çok benziyor . Buna ek olarak, Super73, Super73-R Brooklyn tam süspansiyonlu e-bisiklet, giriş seviyesi Super73-Z Miami ve çocuklar için bir Gençlik Serisi e-bisiklet dahil olmak üzere birkaç yeni modeli daha tanıttı.

Şirket , VanMoof , Cowboy ve Rad Power Bikes dahil olmak üzere büyük e-bisiklet üreticilerinin bir dizi finansman duyurusu üzerine geçen yıl 20 milyon dolar topladı . O zaman, Super73 fonları 75 kişilik personelini büyütmek, müşteri hizmetleri operasyonunu iyileştirmek ve ürün yelpazesini genişletmek için kullanacağını söyledi.

C1X için amaç, motosiklet ehliyetlerine başvurmak isteyen müşteriler için giriş seviyesi bir model olarak hizmet etme umuduyla diğerlerinden daha çevik bir elektrikli motosiklet yapmaktı. Super73, şirketin bisiklet ve moped arasındaki çizgiyi bulanıklaştırma alışkanlıklarını takdir etmeye başlayan müşterilerinin erişebileceği bir şey hedeflediğini söyledi.

C1X Concept, yaklaşık 100 millik bir şehir menziline sahip olacak ve pilinin bir saatten daha kısa sürede yüzde 80 şarja ulaşmasını sağlayan hızlı şarj çözümüne sahip olacak. (Super73, bunun ne tür bir şarj cihazı veya güç çıkışı gerektireceğini belirtmedi.)

Üretimin 2023’ün sonlarına kadar başlaması beklenmiyor, ancak Super73 şimdi başka ne için (iade edilebilir) rezervasyonları kabul ediyor? — 73 dolar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu