Yazılar

Scorpion oyun koltuğu: Piyasadaki en çılgın oyun koltuğu

Scorpion oyun koltuğu, gördüğümüz en vahşi oyun kiti olabilir. WePC’de birinci sınıf koltuk seçeneklerine yabancı değiliz, yıllar içinde piyasadaki en iyi oyun koltuklarından bazılarını inceledik . Secretlab , soylu sandalyeler ve DXRacer’ın beğenilerinden etkilendik . Ancak Scorpion oyun koltuğu onu gerçekten başka bir seviyeye taşıyor.

Scorpion oyun koltuğu, Matrix’ten fırlamış bir film sahnesi gibi görünebilir, ancak sizi temin ederiz, bu çok gerçektir. Los Angeles merkezli bir şirket olan Cluvens tarafından üretilen, Cluvens tarafından ‘Scorpion Computer Cockpit’ olarak faturalandırılan The Scorpion oyun koltuğu, oradaki en hoşgörülü ve aşırı tasarlanmış sandalyedir. Bazıları buna cafcaflı veya çirkin diyebilir, ama biz onu kesinlikle seviyoruz. Özür dilemeyen tasarım ‘oyuncu’ diye bağırıyor ve özellikleri ve ayarlanabilirliği, oradaki diğer tüm oyun sandalyelerini geride bırakıyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, tüm bunlar oldukça göz alıcı bir fiyat etiketi veriyor.

Bir oyun koltuğu için teknik özellikler listesi biraz aşırı görünebilir, ancak bu kadar teknoloji, karmaşıklık ve yetenekle birlikte yapılması gereken çok şey var.

Boyutlar: Uzunluk: 65″(165 cm) x Genişlik: 47,25″(108 cm) x Yükseklik: 82″(208 cm)
Malzeme: Yüksek karbonlu toz boyalı çelik (çerçeve), PU deri (koltuk)
Monitör uyumluluğu: 21” – 29” üçlü monitörleri veya 19” – 49” tekli monitörleri destekler.
VESA Montajı: 75 mm ve 100 mm desteklenir
Maksimum yük: 276 lb/124 kg
Net ağırlık: 265 libre/120 kg
Aydınlatma: 16 renkli RGB LED şeritler
Ayar sistemi: 6x yüksek itme lineer elektrikli silindir
Oturma seçenekleri: Hem koltuğa hem de monitöre montaj için 6 kat yaslanma seviyesi.
Neyse ki, bu mutlak ünite çoğunlukla monte edilmiş olarak gelir, yalnızca bacakları takıp takmanız yeterlidir. Gönderdiği devasa sandığı hareket ettirebilmeniz şartıyla. İnceleme için bunlardan birini elde etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, Burada, WePC ofisinde oldukça dönüşüm yaratacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu