Yazılar

Resident Evil canlı aksiyon dizisi Netflix’in çıkış tarihini aldı

Netflix, yaklaşan canlı aksiyon Resident Evil serisinin çıkış tarihini resmen açıkladı.

Resmi Netflix sosyal kanallarında yayınlanan bir duyuruda , Resident Evil serisinin artık bir çıkış tarihi var. Hepimiz ikonik korku serisinin tam, canlı aksiyon tarzında küçük ekranlarımıza gelmesi için gün saymaya başlayabiliriz.

VGC’nin daha önce bildirdiği gibi, dizi, New Racoon City hakkındaki sırları ortaya çıkarmaya çalışan Wesker çocuklarına dayanıyor. Bu, 2021’de Netflix’te yayınlanan Resident Evil animasyonlu bir dizi olan Resident Evil: Infinite Darkness’ı izleyen bir canlı aksiyon dizisidir.

Resident Evil, 2021’in sonunda vizyona giren canlı aksiyon filminden ayrı olduğu için son zamanlarda uyarlamalardan adil payını gördü. Ancak, bu canlı aksiyon filmi aynı yapım şirketi Constantin Film tarafından yapıldı. eski, Milla Jovovich liderliğindeki filmlerin yanı sıra bu yaklaşan Netflix şovu gibi. Bu yüzden ne yaptıklarını bilmeliler.

Uzun süredir devam eden Resident Evil serisinin hayranlarından oluşan bir lejyon var ve bu sezonun doğru bir şekilde yapılması konusundaki arzularında sessiz değiller. TV ve film uyarlamaları ve yeniden başlatmalar söz konusu olduğunda genellikle çok fazla eleştiri vardır ve işareti kaçırmak kolaydır. Resident Evil evreninde uzmanlar olarak parmaklar çarpıştı, Constantin hayranlarını mutlu ediyor Resident Evil’in Netflix çıkış tarihi 2022’de.

Resident Evil serisinin çıkış tarihi 14 Temmuz 2022 olarak açıklandı. Ocak 2022’de ABD ve Kanada’daki Netflix aboneleri fiyat artışıyla karşı karşıya kalırken, İngiltere ve IE aboneleri artık her an fiyatlarını artırıyor. Bu nedenle, yeniden abone olmak veya aboneliğinizi Resident Evil sürümünden önce devam ettirmek istiyorsanız, şimdiye kadar olduğundan daha fazla ödeme yapıyor olabileceğinizi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu