Yazılar

Razer’ın yeni akış aksesuarları, sesinizi çıkarmanıza ve daha iyi görünmenize yardımcı olur

Razer’ın yeni ürün üçlüsü, sesinizi ve akışınızı en iyi şekilde göstermenizi amaçlıyor. Masa başındayken, Razer’ın 249,99 $’lık Audio Mixer’ı, çeşitli ses işleme seçenekleriyle birlikte dört kanallı ses kontrolü sunar ve yeni 299$’lık Key Light Chroma, yayınlar sırasında sizi aydınlatır. Ancak daha mobil ve taşınabilir bir şey arıyorsanız, Razer, hareket halindeyken vlog için 99 dolarlık bir Seiren Bluetooth yaka mikrofonu da piyasaya sürüyor.

Ses Karıştırıcı , yayınlar sırasında sesi kontrol etmek için hepsi bir arada bir arayüz sunar ve TC Helicon’un GoXLR’si ile rekabet eder . Arayüzünün büyük bir kısmı, her biri bir ses kanalını kontrol eden ve mikrofonunuzun göreli ses seviyelerini oyunlar, arka plan müziği vb. Pis dilinizi sansürlemek istiyorsanız, her kanal için bir sessiz düğmesi ve ayrıca bir bip düğmesi vardır.

Ses mikseri bağlantıları, mikrofonlar için bir XLR girişi, optik giriş, USB-C ve 3,5 mm giriş ve çıkış bağlantı noktalarını içerir. Ön tarafta, kulaklıklar ve mikrofonlar için başka bir çift 3,5 mm jak var. Mikser, Razer’ın Synapse yazılımı ile kontrol edilebilir ve ayrıca sesinize yankı veya yankı gibi efektler uygulamanıza izin verir. Çalışması için Windows 10 veya üzeri bir PC gerekir, ancak oyun konsollarından gelen sesi de işleyebilir.

Bu arada Seiren Bluetooth yaka mikrofonu, hareket halindeyken ses kaydetmenin esnek ve düşük profilli bir yolunu sunmak üzere tasarlanmıştır. Giysilerinize takılır ve çok yönlü bir mikrofonla donatılmıştır ve ister dışarıda ister içeride olun, patlama seslerine veya arka plan gürültüsüne yardımcı olmak için iki rüzgar çorabı ile birlikte gelir. Engadget’ın belirttiği gibi, altı saate kadar pil ömrü sunar. AI tabanlı gürültü bastırma özelliğini açarsanız dörde düşer.

Son olarak, Elgato’nun 199$’lık Anahtar Işığına rakip gibi görünen 299$’lık Key Light Chroma var . Razer, modelinin 2800 lümene kadar parlaklık, ayarlanabilir renkler ve beyaz sıcaklıklar ve masanıza takmak için birlikte verilen bir montaj parçası sunduğunu söylüyor. Aydınlatması, masanızın RGB ışık gösterisini tutarlı tutmak için diğer Razer Chroma cihazlarıyla da senkronize edilebilir.

Razer Audio Mixer, Razer Seiren BT ve Razer Key Light Chroma artık Razer ve yetkili satıcılardan temin edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu