Yazılar

EA, Dead Space versiyonunun 2023’ün başlarında piyasaya sürüleceğini söyledi

EA , Cuma günü hit hayatta kalma korku oyunu Dead Space’in yeni nesil versiyonu için 2023 başlarında bir “varış penceresi” duyurdu . Duyuru, büyük ölçüde oyunun sesine odaklanan bir geliştirici canlı yayınının parçası olarak yapıldı.

EA, yeniden çevrimi ilk olarak Temmuz ayında duyurdu , ancak o zaman, ne zaman yayınlanabileceğini söylemedi. Bununla birlikte, oyunun “sıfırdan yeniden inşa edileceğini” ve Star Wars: Squadrons geliştirme çalışmaları ile tanınan Motive tarafından geliştirileceğini paylaştı . Motive, geçen yıl bir canlı yayında , aktör Gunner Wright’ın ses kahramanı Isaac Clarke’a geri döneceği (Clarke orijinal oyunda sessiz bir kahraman olmasına rağmen) ve hiçbir mikro dönüşüm olmayacağı da dahil olmak üzere birkaç ayrıntı daha paylaştı .

Görünen o ki, Dead Space yeniden çevrimini kendimiz oynayabilmek için daha çok zamanımız var , ancak en azından şimdi sabırsızlıkla bekleyeceğimiz “erken 2023” yayın penceresine sahibiz. Oyun PlayStation 5, Xbox Series X ve PC’de satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu