Yazılar

Bethesda, oyun içi grupları sergileyen Into the Starfield vlog’unu açıkladı

Bethesda, oyun hakkında yuvarlak masa geliştirici konuşmasını içeren yepyeni bir Starfield geliştirici vlog’u yayınladı. Fragmanın adı, oyunun daha büyük hırsına ve oyunun özelliklerinden birkaçının güzel bir bilgi dökümüne odaklanan Into the Starfield.

Yeni Into the Starfield geliştirici vlog fragmanının bir özeti olsaydı, dinamik gruplar olurdu. Oyunun evreninde birkaç büyük grup var. Şimdiye kadar, dahil olmak üzere dört fraksiyona baktık.

Birleşik Koloniler
Serbest Yıldız Kolektifi
Ryujin Endüstrileri
Kızıl Filo
Starfield’daki bu dört grubun her biri, bir Bilim Kurgu fantezisinden bekleyebileceğiniz farklı temaları temsil ediyor. Listedeki ilk kişi Birleşik Koloniler. Bunu Star Wars’daki eski cumhuriyet olarak düşünün, bir cumhuriyet tarafından yönetilen, hepsi birleşmiş ve büyük bir güç ve uzayın daha geniş alanlarında istikrar duygusu olan bir gezegenler koleksiyonuyla.

Bir de Freestar kolektifi var. Bunlar, dünyalara yerleşen paçavra sınır kolonistleri. İlhamını, bu yedek yolcular arasında gelişen uzay kovboy fantezisiyle ABD‘nin sınırından alıyor.

Hype holdinglerinin hayranıysanız, Ryujin Industries, uzayda yolculuk yapan teknoloji uzmanı ve üretim grubudur. Burada, muhtemelen bir çalışan olarak muamele görecek ve uzayın en uç noktalarındaki gündelik işçi yaşamını göreceksiniz.

Son olarak, Crimson Fleet var. Crimson Fleet, Starfield’ın haydutlarıdır. Çoğu RPG, kötü adam olarak oynamanıza izin vermese de, Into the Starfield fragmanı bize Crimson Fleet olarak oynayabileceğimizi bildirdi. Yani uzay serseri olmak isteyenler filoya katılabilir. Moreso, bu gruba sızabileceğimiz ve gizli polis olarak hareket edebileceğimiz konusunda bilgilendirildik ve potansiyel olarak tam tersi.

Son olarak, RPG’lerin refakatçi tarafında bir yorum vardı. Into the Starfield fragmanında VASCO adında bir Robot vardı. Sizden Kaptan olarak bahseder ve size nasıl hizmet edebileceğini sorar. Belki de bu, sizin ve robot gemi arkadaşlarınızın uzaydaki aktivitelerinizi planlayacağı oyunun oynanış tarafına ilk bakıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu